ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU, ŠESTIDENNÍ KURZY PRO DĚTI

PROPOZICE ŠLaS ARNIKA 2020

Ke stažení: Propozice Arnika 2020 .pdf

Datum zahájení kurzu: 11.1.2020

Kurzy začínají 11. ledna 2020, a dále v sobotu 18.1., 25.1., 1.2., 8.2 a 15.2.
V případě nepříznivých sněhových podmínek se lekce posouvají na následující termín 18.1.
Předpokládaný termín poslední lekce je 15.2.2020

DOPRAVA:

Autobusy – nástup 6:45 hod., odjezd 7:00 hod.
POZOR !!!
Stanoviště odjezdu a příjezdu všech autobusů v Plzni je nově severozápadní okraj parkoviště NC Globus, směr Chotíkov (výpadovka na Karlovy Vary). Viz mapka.

* Autobus A1 (snowboard) vyjíždí z Radčic od prodejny COOP, nástup 6.15 hod, odjezd 6.30 hod.
** Autobus A3 vyjíždí ze Zruče-Sence, autobusová zastávka "U Drudíků", nástup 6.15 hod, odjezd 6.30 hod.
Po dohodě s vedoucím autobusu A3 je možné pro výuku snowboardingu zajistit dopravu ze Zruče - Sence do Plzně. Také zájemce o výuku lyžování z Radčic lze odvést na seřadiště v Plzni.

Sraz pro účastníky bez dopravy autobusem ŠLaS je v 9:15 na parkovišti autobusů Ski areálu Bublava u odbočky k rozhledně Bleiberg (na silnici mezi Bublavou a Stříbrnou).

Návraty do Plzně cca v 18:45 - 19:15 (na stejné místo, jako je odjezd)

ÚČASTNÍCI:

Děti a mládež ve věku od 6 ti do 18 ti let pro výuku lyžování, pro snowboard od 8 ti do 18 ti let. Dopravu zajišťujeme z Plzně, Radčic a Zruče - Sence.
Kurz je také vhodný pro děti z okolí Bublavy, dopravu si potom zajišťují rodiče dětí, volba konkrétního autobusu v objednávce není nutná.

PODMÍNKA ÚČASTI:

Vlastní lyžařská (nebo snowboardová) výzbroj a výstroj (lyže s hůlkami), seřízené bezpečnostní vázání s potvrzením od servisu ne starší než 6 měsíců.
Lyžařská přilba je povinná. Doporučujeme lyže s hůlkami dát do obalu s jmenovkou nebo jiným nezaměnitelným označením.
Zařazení do školy je platné až po zaplacení kurzovného. Kopii dokladu o seřízení vázání lyží a kopii průkazu o zdravotním pojištění žáka odevzdejte při nástupu vedoucímu autobusu před první lekcí.

NÁPLŃ VÝUKY:

Naučit a zdokonalit se v lyžování nebo snowboardingu, naučit se bezpečnému pohybu na sněhu a pobytu na horách, zvládnutí základních bezpečnostních pravidel.

PŘIHLÁŠENÍ:

Je možné výhradně elektronicky vyplněním on-line objednávky na těchto stránkách zde.

U pozdějších objednávek si vyhrazujeme možnost přeřadit dítě do jiného autobusu než objednaného. Rodiče o tom budou předem informováni.

SCHŮZKA S RODIČI:

Schůzku s rodiči pořádáme 22.11.2019 v 18.00, Švejk restaurant „U Pětatřicátníků“ I. patro, Riegrova 12, Plzeň. Na schůzce v trvání cca 45 minut se dozvíte podrobnosti výcviku a odpovíme na vaše dotazy. Na schůzku se není nutné objednávat. Schůzku doporučujeme zejména pro nové zájemce. Zařazení do ŠLaS zjistíte na odkazu stránky autobusů > Seznam přihlášených (on-line, okamžitě po odeslání objednávky, po zaplacení kurzu se u jména objeví zelené zatržítko), při nejasnostech telefonicky u vedoucího autobusu.

ZAMĚŘENÍ JEDNOTLIVÝCH AUTOBUSŮ:

Lyžování A2, A3, A4, A5
Snowboarding A1

MÍSTO KONÁNÍ:

Lyžařský areál Bublava, Krušné hory - pro začínající i pokročilé lyžaře a snowboardisty (mírné i prudší svahy).
Autobusy A1 snowboard, A2, A3, A4, A5 lyže

CENÍK ŠLaS ARNIKA 2020:

Celková cena je včetně dopravy (pro všechny nástupy) a skipasu a je stejná pro lyžaře i snowboardisty.
Kurzy si lze objednat i bez dopravy.

CENÍK KURZŮ:

POČET LEKCÍ CENA BEZ DOPRAVY CENA CELKEM
6 lekcí 4 200,- Kč 5 400,- Kč
5 ze 6 lekcí 3 900,- Kč 5 100,- Kč

V CENĚ JE ZAPOČTENO:

Výuka lyžování nebo snowboardingu pod vedením zkušeného a kvalifikovaného instruktora, doprava autobusem z Plzně, permanentka na vleky, pojištění na odpovědnostní plnění ŠL a správní poplatky.
Kurz zaplaťte nejpozději do 2.12.2019 na číslo účtu 0180518893/0600.
Pro identifikaci platby je nutné uvést jako variabilní symbol - rodné číslo žáka!
Možno platit zálohou ve výši 2000,- Kč do 2.12.2019 a doplatkem do celkové výše ceny kurzu do 17.1.2020.

CENA NEOBSAHUJE:

Úrazové pojištění žáka a položku na oběd.

SKIPAS

Zprostředkováváme skipas na vleky na Bublavě pro lyžaře a snowboardisty na celý výcvik (6 lekcí) za zvýhodněnou cenu. Skipas je ve formě čipové karty. Skipas je nepřenosný a platí pouze na lekce ŠLaS.

OBĚD:

Teplý oběd (polévka, hlavní jídlo a čaj) je zajištěn na Bublavě v penzionech Bublava a Langer v předpokládané hodnotě 100,- Kč. Obědy se platí v hotovosti cestou v autobusu.

KDE NAJDETE AKTUÁLNÍ INFORMACE O ŠLaS 2020:

Aktuální informace najdete na internetových stránkách na adrese:
http://www.ski-arnika.cz (na těchto stránkách), vždy ve čtvrtek před lekcí nejpozději do 17 hod., včetně informace, zda se sobotní lekce koná, nebo je kvůli počasí odložená.

Své dotazy, náměty a připomínky můžete rovněž zasílat na e-mail jednotlivých vedoucích autobusů nebo vedoucímu lyžařské školy na e-mail: d.malan@seznam.cz.

FOTOGRAFIE A VIDEA:

Rodiče nebo právní zástupci žáků kurzů souhlasí s uveřejněním fotografií a videozáznamů z lyžařských a snowboardových kurzů na internetových stránkách SK Arnika.
Odkaz na fotografie a videa naleznete na stránkách autobusů.

STORNO PODMÍNKY:

• Škola lyžování si vyhrazuje právo na náhradní termíny lekcí nebo zrušení lekce pro nepříznivé sněhové nebo klimatické podmínky.
• Pokud budou při přihlášení ze strany klienta zamlčena důležitá sdělení, která by bránila setrvání dítěte v kolektivní výuce ŠLaS, vyhrazuje si škola právo individuálního posouzení takového případu.
• Při úrazu nebo dlouhodobé nemoci žáka (tři a více po sobě jdoucí lekce), doložené lékařským potvrzením, se vrací částka 350,- Kč/lekce. O vrácení je nutné požádat do 14 dnů po ukončení lyžařské školy (to je podle předpokladu do 1.3.2020). V případě krátkodobé nemoci při neúčasti dvou po sobě jdoucích lekcí se školné nevrací.
• Není možná účast jiného dítěte nebo někoho z rodiny za nemocné dítě.
• V případě odhlášení se z kurzu v době od 1.12.2019 do zahájení kurzu, vrací se kurzovné v plné výši, úhrada za již zakoupenou permanentku se nevrací.
• Zruší-li se lekce ŠL Arnika 2020 bez náhrady (např. z důvodu špatných sněhových podmínek), vrací se částka 500,- Kč za jednu lekci, částka za neprojetou permanentku se nevrací.